- erp

Millised SAP ERP teenused kuuluvad TechPeeriga koos?

Me oleme spetsialiseerunud SAP ERP paigaldus, kohandused ja optimeerimised. Pandeemia ajal oleme kõik näinud, kui oluline on ettevõtete jaoks, et nad suudaksid hallata varusid, varusid, tootmisprotsesse. Meie ettevõte saab aidata teid oma SAP ERP veebilehega. Meie eksperdid on võimalik kiiresti mobiliseerida. Me vaatame teie olemasolevat ERP-infrastruktuuri ja otsime võimalusi tootlikkuse parandamiseks ning rakendame automatiseerimist seal, kus see on vajalik.

Võtke kontrolli oma tarneahela üle

Võimas ERP nagu SAP ERP, aitab teil paremini hallata oma protsesse, tarneahelat, toiminguid, aruandeid ja finantse, kõik ühes kohas. See aitab teil suurendada kasumlikkust ja kõrgetasemelist ülevaadet sellest, kuidas teie ettevõtte ressursse kasutatakse.

Võtke kontrolli oma tarneahela üle
staffing2_title

Meie inimesed on olulised

Edukas ettevõte vajab edukaid töötajaid. Meie jaoks TechPeeris on meie töötajate tervis ja heaolu oluline; meie töötajad mitte ainult ei aita kaasa meie organisatsiooni kasvule, vaid samal ajal kasutavad nad oma oskusi, teadmisi ja andeid isikliku eneseteostuse saavutamiseks.

Vajate abi SAP ERP seadistamisel?

Kõige optimaalsema tööriista seadistamine teie ettevõtte jaoks aitab teil automatiseerida ja suurendada tootlikkust. Võtke meiega ühendust.