- crm

Millised PipeDrive teenused kuuluvad TechPeeriga koos?

Me oleme spetsialiseerunud PipeDrive paigaldus, kohandused ja optimeerimised. Pandeemia ajal oleme kõik näinud, kui oluline on ettevõtete jaoks, et teie kliendisuhteid oleks võimalik skaleerida. Andmete tsentraliseerimine seal, kus see on vajalik, ning see võimaldab teie müügi- ja klienditoele kogu teavet, mida nad vajavad klientide või potentsiaalsete klientide abistamiseks. Meie ettevõte saab teid aidata PipeDrive rakendamisel. Meie eksperdid on võimalik kiiresti mobiliseerida. Me vaatame teie olemasolevat kliendisuhete infrastruktuuri ja otsime võimalusi, kuidas parandada klientide hoidmist, müüki ja kliendituge.

Konsolideeritud ajalugu

Võimas CRM nagu PipeDrive, peaks aitama teil konsolideerida kogu oma klientide suhtlusajalugu, kõik ühes kohas. See aitab teil suurendada klientide hoidmist ja klientide kogemust teie kaubamärgiga.

Konsolideeritud ajalugu
staffing2_title

Meie inimesed on olulised

Edukas ettevõte vajab edukaid töötajaid. Meie jaoks TechPeeris on meie töötajate tervis ja heaolu oluline; meie töötajad mitte ainult ei aita kaasa meie organisatsiooni kasvule, vaid samal ajal kasutavad nad oma oskusi, teadmisi ja andeid isikliku eneseteostuse saavutamiseks.

Vajate abi PipeDrive seadistamisel?

Kõige optimaalsema tööriista seadistamine teie ettevõtte jaoks aitab teil automatiseerida ja suurendada tootlikkust. Võtke meiega ühendust.