- erp

Millised Microsoft Dynamics 365 teenused kuuluvad TechPeeriga koos?

Me oleme spetsialiseerunud Microsoft Dynamics 365 paigaldus, kohandused ja optimeerimised. Pandeemia ajal oleme kõik näinud, kui oluline on ettevõtete jaoks, et nad suudaksid hallata varusid, varusid, tootmisprotsesse. Meie ettevõte saab aidata teid oma Microsoft Dynamics 365 veebilehega. Meie eksperdid on võimalik kiiresti mobiliseerida. Me vaatame teie olemasolevat ERP-infrastruktuuri ja otsime võimalusi tootlikkuse parandamiseks ning rakendame automatiseerimist seal, kus see on vajalik.

Võtke kontrolli oma tarneahela üle

Võimas ERP nagu Microsoft Dynamics 365, aitab teil paremini hallata oma protsesse, tarneahelat, toiminguid, aruandeid ja finantse, kõik ühes kohas. See aitab teil suurendada kasumlikkust ja kõrgetasemelist ülevaadet sellest, kuidas teie ettevõtte ressursse kasutatakse.

Võtke kontrolli oma tarneahela üle
staffing2_title

Meie inimesed on olulised

Edukas ettevõte vajab edukaid töötajaid. Meie jaoks TechPeeris on meie töötajate tervis ja heaolu oluline; meie töötajad mitte ainult ei aita kaasa meie organisatsiooni kasvule, vaid samal ajal kasutavad nad oma oskusi, teadmisi ja andeid isikliku eneseteostuse saavutamiseks.

Vajate abi Microsoft Dynamics 365 seadistamisel?

Kõige optimaalsema tööriista seadistamine teie ettevõtte jaoks aitab teil automatiseerida ja suurendada tootlikkust. Võtke meiega ühendust.