- erp

Millised Power BI teenused kuuluvad TechPeeriga koos?

Me oleme spetsialiseerunud Power BI paigaldus, kohandused ja optimeerimised. Pandeemia ajal oleme kõik näinud, kui oluline on ettevõtete jaoks, et nad suudaksid hallata varusid, varusid, tootmisprotsesse. Meie ettevõte saab aidata teid oma Power BI veebilehega. Meie eksperdid on võimalik kiiresti mobiliseerida. Me vaatame teie olemasolevat ERP-infrastruktuuri ja otsime võimalusi tootlikkuse parandamiseks ning rakendame automatiseerimist seal, kus see on vajalik.

Võtke kontrolli oma tarneahela üle

Võimas ERP nagu Power BI, aitab teil paremini hallata oma protsesse, tarneahelat, toiminguid, aruandeid ja finantse, kõik ühes kohas. See aitab teil suurendada kasumlikkust ja kõrgetasemelist ülevaadet sellest, kuidas teie ettevõtte ressursse kasutatakse.

Võtke kontrolli oma tarneahela üle
staffing2_title

Meie inimesed on olulised

Edukas ettevõte vajab edukaid töötajaid. Meie jaoks TechPeeris on meie töötajate tervis ja heaolu oluline; meie töötajad mitte ainult ei aita kaasa meie organisatsiooni kasvule, vaid samal ajal kasutavad nad oma oskusi, teadmisi ja andeid isikliku eneseteostuse saavutamiseks.

Vajate abi Power BI seadistamisel?

Kõige optimaalsema tööriista seadistamine teie ettevõtte jaoks aitab teil automatiseerida ja suurendada tootlikkust. Võtke meiega ühendust.